İskele Hesaplama İnşaatınızın Ölçüsünü Girin Teklif Alın!
Cephe Genişliği
Cephe Yüksekliği
Cephe Sayısı

Flanşlı İskele

Flanşlı İskele Sistemi
Dış cephe iskelesi olarak kullanılan flanşlı iskele sistemi her türlü cepheye uyumlu iş iskelesi kullanım imkanı sunar. Sistem flanşlı dikmelerden ve kamalı yatay elemanlardan oluşmaktadır. Dikeyler 48*3 mm, yataylar 48* ,5 mm TSE belgeli ve gerekli mekanik testlerden geçirilmiş ST37 sınıf borulardan imal edilmektedir. Dikmelerde bulunan fanş aralıkları 50 cm olmaktadır. Dikey elemanlarda bulunan fanşlar 8 mm’dir. Kurulum ve sökümü oldukça kolaydır. Kurulum ise, kamalara vurulan çekiç darbeleriyle sağlanır. Ürünlerimizin tamamı sıcak daldırma galvenizle yapılmaktadır.

Neden Flanşlı İskele?
Büyük bir depo alanınız yok, hacim olarak az yer kaplayan bir iskele sistemi istyorsanız, * Nakliye sırasında kullanılan araç küçük ise veya daha fazla malzeme için daha uygun bir nakliye bedeli arıyoranız, *Sadece çekiş kullanılarak kurulabilir. Zamandan ve işçilikten tasarruf sağlamak istyorsanız, *Boru çapları ve kalınlıkları iki sistemde de aynıdır. Fakat, korkulukların ve çaprazların çapı istyorsanız, * Dikme arası mesafeler H tpinde 50 cm, Flanşlı tpte 300 cm olduğundan, iskele üzerinde uzun malzemeler kullanmak istyorsanız, *Dış cephede kullanmak için aldığınız iskeleyi aynı zamanda galeri boşluklarının tavanlarında işlem yapmak için de yani hacim iskele olarakta kullanmak isityorsanız, Flanşlı İskele Sistemini tercih etmelisiniz.
 

Galeri

KULLANIM KOŞULLARI VE YASAL UYARI

YASAL UYARI
Günay İskele Web Sitesi'ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. İşbu site üzerinde her tür kullanım ve tasarruf yetkisi Günay İskele'a ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme koşullarını kabul etmiş olursunuz.

Günay İskele, sözleşme şartları da dahil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her türlü koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara gerek kalmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Site sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Web sitesinde yer alan her türlü içerik, resim ve açıklama sadece duyuru ve bilgi verme amaçlı olarak sağlanmakta olup; bu bilgilerin hatasız olması için her türlü tedbir alınmış olmakla birlikte yeterlilikleri garanti edilmemekte herhangi bir zamanda tam, güncel, doğru ve eksiksiz olduğu konusunda taahhüt verilmemektedir. Bu nedenle web sitesinde yer alan içerikteki eksikliklerden ya da bu içeriklere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan Günay İskele sorumlu tutulamaz.

Güncel ve geçerli bilgiler için Günay İskele ile temasa geçebilirsiniz.


GİZLİLİK
Web sitesinde paylaşmış olduğunuz bilgileriniz (CV Gönderme, İş Başvurusu ve Diğer Paylaşılan Her şey.) sisteme kaydedilmekte ve Günay İskele gizlilik politikasına uygun olarak muhafaza edilmektedir. Günay İskele web sitesine giren ve sitede paylaşılan her bilgi, her ziyaretçi için geçerli olmakla birlikte, paylaştığı kişisel bilgilerin çeşitli araştırmalarda ve değerlendirmelerde kullanılabileceğini kabul etmiş sayılmaktadır.


FİKRİ MÜLKİYET
Aksi belirtilmediği takdirde işbu sitede yer alan bilgi, içerik, logo ve görseller ile yazılımların fikri mülkiyeti ve/veya telif hakları Günay İskele'a aittir. Günay İskele tüm bu haklarını saklı tuttuğundan, yazılı izni olmadıkça bunların kopyalanması, çoğaltılması, yayınlanması, değiştirilmesi, dağıtılması ve/veya satılması yasaktır.


SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI
Sitemizde yer alan her türlü grafikler ve/veya tüm içerik Günay İskele tarafından genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak doğrudan veya dolaylı her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı Günay İskele sorumlu değildir.

Web sitesi üzerinden başka sitelere link verilmesi halinde Günay İskele, link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu taahhüt etmemekte; bu hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır.

Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihlallerde, Türkçe olarak yazılmış olan Yasal Uyarı ve Gizlilik metni esas alınacak olup, böyle bir durumda Günay İskele her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahhüt eder.